Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Sort by
oc: Triar per

en: Clear
oc: Escafar

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître

en: Reply to
oc: Respondre
