Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Subject
si: කාරණය

en: Date
si: දිනය

en: All
si: සියල්ල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
