Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Mail
te: మెయిల్

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -
