Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Mail
af: E-pos

en: All
af: Alle

en: Header
af: Hoof

en: To
af: Aan

en: From
af: Van
