Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Header
am: ራስጌ

en: Clear
am: አጥራ
