Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: All
ast: Too

en: Header
ast: Encabezáu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
