Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Date
az: Tarix

en: All
az: Hammısı

en: Header
az: Başlıq

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
