Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Date
bn: তারিখ

en: All
bn: সমস্ত

en: To
bn: বরাবর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
