Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ
