Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Mail
br: Postel

en: About
br: Diwar-benn
