Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Mail
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Header
cs: Hlavička

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Clear
cs: Vymazat

en: Log emails
cs: Zaznamenávat e-maily

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"
