Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Body
cy: Corff

en: delete
cy: dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Date
cy: Dyddiad

en: All
cy: I gyd

en: Header
cy: Pennawd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Clear
cy: Clir

en: Delete link
cy: Dileu dolen
