Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: delete
da: slet

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Mail
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Header
da: Overskrift

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Clear
da: Ryd

en: Log emails
da: Log e-mails

en: About
da: Om

en: Clear log
da: Ryd log

en: Uses
da: Bruger

en: Send emails
da: Send e-mails

en: Delete link
da: Slet-link

en: Reply to
da: Svar på
