Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: All
el: Όλες

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: About
el: Περί

en: Clear log
el: Καθαρισμός ημερολογίου

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής
