Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Mail
et: E-post

en: All
et: Kõik

en: Header
et: Päis

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Clear
et: Tühjenda

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Delete link
et: Kustutamise link
