Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Mail
eu: Posta

en: All
eu: Guztiak

en: Header
eu: Goiburua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Clear
eu: Garbitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura
