Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Mail
gl: Correo-e

en: All
gl: Todo

en: Header
gl: Encabezado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Clear
gl: Limpar

en: Log emails
gl: Rexistrar os correos electrónicos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Not delivered
gl: Non entregado
