Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Date
gu: તારીખ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: All
gu: બધા

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
