Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Mail
hi: मेल

en: All
hi: सभी

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
