Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Mail
hu: Levél

en: All
hu: Mind

en: Header
hu: Fejléc

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Clear
hu: Törlés

en: Log emails
hu: Emailek naplózása

en: About
hu: Leírás

en: Clear log
hu: Napló törlése

en: Uses
hu: Használat

en: Send emails
hu: Küldött emailek

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Reply to
hu: Válasz

en: Clear Maillog
hu: Levélnapló tisztítása
