Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Uses
hy: Օգտագործում
