Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: delete
id: hapus

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Mail
id: Email

en: All
id: Semua

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Clear
id: Bersihkan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
