Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Mail
is: Póstur

en: All
is: Allt

en: Header
is: Haus

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Clear
is: Hreinsa

en: About
is: Um

en: Delete link
is: Eyða tengli
