Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Body
it: Corpo

en: delete
it: elimina

en: Subject
it: Oggetto

en: Date
it: Data

en: All
it: Tutti

en: Header
it: Intestazione

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Clear
it: Cancella

en: About
it: Informazioni

en: Clear log
it: Azzera il registro

en: Uses
it: Usa

en: Delete link
it: Link elimina

en: Reply to
it: Rispondi a
