Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Body
ja: 本文

en: delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Mail
ja: メール

en: All
ja: すべて

en: Header
ja: ヘッダー

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Clear
ja: クリアー

en: Log emails
ja: メールを記録

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Send emails
ja: メールを送信

en: Delete link
ja: リンクを削除
