Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: All
ka: ყველა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან
