Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: All
kk: Барлық

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен
