Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: All
ku: هەموو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
