Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Mail
lt: Paštas

en: All
lt: Visi

en: Header
lt: Antraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Log emails
lt: Registruoti el. pašto pranešimus

en: About
lt: Apie

en: Clear log
lt: Išvalyti žurnalą

en: Uses
lt: Naudoja

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą
