Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Mail
lv: Pasts

en: All
lv: Visi

en: Header
lv: Galvene

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Clear
lv: Notīrīt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Delete link
lv: Saite Dzēst
