Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Clear
mg: Fafao
