Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
