Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Date
mr: दिनांक

en: Mail
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून
