Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: delete
ms: padam

en: Subject
ms: Subjek

en: Date
ms: Tarikh

en: Mail
ms: Mel

en: All
ms: Semua

en: Header
ms: Pengepala

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
