Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
