Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Mail
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Header
nl: Kop

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Clear
nl: Wissen

en: Log emails
nl: E-mails loggen

en: About
nl: Over

en: Clear log
nl: Log wissen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Reply to
nl: Antwoord aan
