Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: Date
oc: Data

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: All
oc: Tot

en: Header
oc: Entèsta

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Clear
oc: Escafar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Reply to
oc: Respondre
