Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Mail
pl: Poczta

en: All
pl: Wszystko

en: Header
pl: Nagłówek

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Log emails
pl: Loguj e-maile

en: About
pl: O stronie

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Uses
pl: Używa

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Reply to
pl: Odpowiedz
