Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Header
ps: سرۍ

en: To
ps: ته

en: About
ps: په اړه
