Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: delete
ru: удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Mail
ru: Почта

en: All
ru: Все

en: Header
ru: Шапка

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Clear
ru: Очистить

en: About
ru: Информация

en: Clear log
ru: Очистить журнал

en: Uses
ru: Использование

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Reply to
ru: Ответить
