Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Date
se: Dáhton

en: Mail
se: E-boasta

en: All
se: Buot

en: About
se: Birra
