Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Subject
si: කාරණය

en: Date
si: දිනය

en: All
si: සියල්ල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
