Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Mail
sk: Pošta

en: All
sk: Všetky

en: Header
sk: Hlavička

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: About
sk: Informácie o

en: Clear log
sk: Vymazať správy

en: Uses
sk: Používa

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Reply to
sk: Odpovedať na
