Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: All
sl: Vsi

en: Header
sl: Glava

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
