Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Mail
sr: Пошта
