Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: delete
sv: radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Mail
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Header
sv: Sidhuvud

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Clear
sv: Rensa

en: Log emails
sv: Logga e-post

en: About
sv: Om

en: Clear log
sv: Rensa logg

en: Uses
sv: Använder

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Reply to
sv: Svara på
