Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Mail
te: మెయిల్

en: All
te: అన్నీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
