Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: ыраары

en: Date
ky: Ай, хүн

en: All
ky: Шупту

en: To
ky: Кымга:

en: From
ky: Кымдан:

en: About
ky: Дугайында
