Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: All
ug: ھەممە

en: Header
ug: بەت بېشى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Reply to
ug: ئىنكاس يوللاش
