Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Date
ur: تاریخ

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Header
ur: ہیڈر
